نمایش 1–8 از 40 نتیجه

نمایش 9 24 36

نهال آناناس

آناناس از گیاهان میوه دار، علفی و چند ساله می باشد و مخصوص مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر می باشد. حال اگر بتوانید اقلیم این گیاه را رعایت کنید می توانید در مناطق دیگر هم این گیاه را کاشت کنید.

نهال انبه بنفش و زرد

میوه انبه یکی از میوه های گرمسیری است که در کشورهای گرمسیر به ویژه هند و پاکستان و…  تولید و پرورش داده می شود و به سایر کشورها صادر می شود. از میوه ی انبه علاوه بر مصرف خوراکی و تهیه نوشیدنی و انواع طعم دهنده ها و رنگ دهنده ها، در صنعت عطر هم کاربرد دارد. برگ های درخت انبه هم کاربرد تزئینی و زینتی دارد علاوه بر این از برگ درخت انبه برای تقویت پوست و موی سر استفاده می کنند.

نهال عناب پیوندی

200,000 تومان
درخت عناب بومی مناطق گرمسیر بوده و از چین منشاء گرفته و برای هزاران سال در آنجا کشت و کار می گردید. امروزه این درخت می تواند در کل کره زمین یافت شود. عناب تازه در کره، چین، ویتنام و فروشگاه های هند بیشتر یافت می شود.

نهال عناب قائنات

80,000 تومان
درخت عناب بومی مناطق گرمسیر بوده و از چین منشاء گرفته و برای هزاران سال در آنجا کشت و کار می گردید. امروزه این درخت می تواند در کل کره زمین یافت شود. عناب تازه در کره، چین، ویتنام و فروشگاه های هند بیشتر یافت می شود.

نهال فندق

80,000 تومان
گل های نر به صورت شاتون در جانب شاخه های یک ساله قرار دارند و گل های ماده نیز در جانب و یا انتهای شاخه های یک ساله با کلاله قرمز رنگ و به صورت خوشه ای حاصل می شوند. هر گل آذین گل های ماده فندق ۱۰ عدد گل کوچک دارد اما در هر خوشه ۳-۲ عدد میوه تشکیل می شود. گل های فندق ۳ تا ۴ سال پس از کاشت ظاهر می شوند. اما باردهی از ۵ الی ۶ سالگی آغاز می گردد و به مدت ۲۰-۱۰ سال درختان فندق باروری اقتصادی دارند.

نهال آووکادو

آواکادو در سايه و بين ساختمان ها رشد می کند اما توليدش درآفتاب کامل انجام ميگيرد، ريشه ها حالت رقابتی شديدی دارد. سايه اين گياه خفه کننده و گاهی رنجش آور است .در جاهای سردتر گياه در جايی که آفتاب بيشتری دارد رشد می کند. در سواحل يا زمين های باد خيز به عنوان يک بادشکن خوب عمل می کند، گاهی يک درخت مقاوم زيبا هم شناخته می شود. گياهان خانگی به درجه حرارت کمی برای شکوفه دادن نياز دارند که اين گياه با سايه اش می تواند این فضا را برای آن گياهان مهيا کند.

نهال ازگیل ژاپنی

80,000 تومان
این رقم نهال ازگیل نیز از خانواده گل سرخیان می باشد،و میوه های با کیفیت بسیار خوب تولید می کند. ازگیل ژاپنی شکوفه های معطر سفید رنگی در می آورد.

نهال بلک بری

70,000 تومان
بلک بری یک میوه بسیار خوشمزه از جنس تمشک و از خانواده Rosaceae  می‌باشد. بلک بری یک گیاه دو ساله با ساقه های راست است و دارای برگ های سبز تیره ای می‌باشد و خوشه گل های سفید و صورتی تولید می‌کند که در نهایت به میوه تبدیل می‌شوند.